Odpovědi na Vaše nejčastější otázky.

Krásný den tutěm i tamtěm!

Chtěli bychom Vám odpovědět na často kladené otázky.

„Mohl bych přijít až po 17., 18. hodině nebo i déle?“

Rozumíme všem našim zájemcům, kteří chodí do práce a rádi by k nám docházely až po pracovní době. Tyto časy jsou velmi žádané a rychle pryč z naší nabídky, proto jednoduše neotálejte s objednávkami. Naši kluci mají pevně stanovenou pracovní dobu a terapie lze objednávat v rozmezí 8:00-17:00 hod. Zároveň Vás chceme informovat, že jsme oficiální zdravotnické zařízení (NZZ) a rádi Vám potvrdíme propustku nebo jakýkoliv jiný dokument. Jste tedy kryti jako při návštěvě lékaře. Věříme tedy, že pokud potřebujete naši pomoc, vyberete z nabídky vhodný čas, který bude k dispozici. Objednávat lze i on-line přes web v sekci rezervace.

„Děláte i masáže?“

Masáže nejsou součástí naší nabídky a prozatím ani tuto službu neplánujeme. Snažím se Vám pomáhat pomocí fyzioterapeutických přístupů a společně nalézt způsob, jak si zvládnou pomoci i sami doma. Naším cílem je Vaše obtíže odstranit tak, aby zásah další osoby byl, co nejméně nutný.

„Spolupracujete s pojišťovnami?“

Naše pracoviště nespolupracuje s žádnou z pojišťoven. Prozatím nechystáme ani nic podobného do budoucna. Naše služby jsou plně hrazeny pacientem (samoplátci). Ceny jednotlivých služeb naleznete na našem webu v sekci služby.

Další aktuality
Sledujte nás