O  značce Barefoot Plzeň 

Prodejna Barefoot Plzeň vznikla v roce 2022 oddělením části od prodejny Bosorka, která od roku 2016 nabízí barefootové boty pro děti a dospělé, dětská nosítka, pleny a další. Při stále se rozrůstajícím sortimentu již nebyl prostor pro vystavení veškerých modelů a samotný prodej byl často nekomfortní vzhledem k množství zákazníků na prodejně a jejich snaze nejen prodat, ale hlavně dobře všem poradit. A zároveň došlo k sloučení s prodejnou VivoPlzeň, která vám nabízela boty značky Vivobarefoot od roku 2013 a nyní máte možnost vše vyzkoušet na jednom místě.

V prodejně Vám s výběrem pomohou zkušení zaměstnanci, kteří barefoot boty sami nosí a to nejen v práci, ale i ve svém volném čase 🙂 Samozřejmě u nich najdete i rady nejen k výběru vhodné obuvi, ale i rady k užívání a správné technice chůze, případně běhu v barefoot botách.

Jak se k nim dostane?

Prodejna se nachází na adrese: sady Pětatřícátníků 31, 301 00 Plzeň (kousek od bývalého kulturního domu PEKLO), pokud vyrazíte autem jednoduše zaparkujete přímo před obchodem nebo na parkovišti u divadla, které je za rohem. Využijete-li MHD zajímá Vás zastávka sady Pětatřicátníků či Hlavní pošta. 

(Zdroj:barefootplzen.cz)