V hlavní roli TUTA fyzioterapie

REZERVACE: U nás máte možnost objednání online na PC nebo v mobilu pomocí rezervačního systému na rezervace.
Nebo nám můžete zavolat na tel.: 774 578 339  a když to zrovna nezvedneme, nebojte. Pravděpodobně se zrovna věnujeme pacientovi a hned jak to půjde Vám zavoláme zpět. Kontaktovat nás můžete i pomocí mailu: info@tutafyzioterapie.cz nebo na našem IG a FB

KDE NÁS NAJDETE: Naši ordinaci naleznete na adrese Manětínská 1498/15 Plzeň, kde potkáte ceduli s naším názvem a instrukcemi, že vchod je zezadu. Tam na Vás čeká zvonek a vchod do domu.
Pokud jedete autem, máme zde velké parkoviště  a pokud dorazíte MHD, měla by Vás zajímat zastávka PLZEŇKA a tramvaj č. 4

JAK TO U NÁS FUNGUJE: Při vstupu do budovy naleznete TUTA dveře, které jsou opatřeny klikou stačí jen vstoupit, kde vzápětí narazíte na botník s přezůvkami připravenými pro Vás. Následně můžete pokračovat chodbou do čekárny, kde je příjemné posezení a máte zde možnost si dát vodu či kávu než si pro Vás přijde terapeut.

TERAPIE: Ta se málokdy obejde bez odložení si. Jeden malý tip: „Sportovní podprsenku nedoporučuje 9 z 10 fyzioterapeutů,“ a pro dostatečný komfort si doneste např. kraťasy. Následně Vás čeká anamnéza, vyšetření a samotná terapie Vám na míru podle zjištěných obtíží.

PLATBA: Hotovost je klasika, ale my jdeme s dobou a nabízíme možnost platby pomocí QR kódu.

POTVRZENÍ: Jsme zdravotnické zařízení, takže potvrdit propustku do práce, nebo žákovskou atd. není pro nás problém.

Tak co na to říkáte?

Děkujeme všem, kteří nás podporují a využívají našich služeb. Zároveň se těšíme na nové příchozí, kterým rádi pomůžeme. 

Kluci z TUTA fyzioterapie.

Další aktuality
Sledujte nás